Nazywam się Artur Brzozowski i studiuję architekturę na Politechnice Warszawskiej. Fotografia stała się ostatnio moją największą pasją, dając odskocznię od studiów, lecz z czasem przerodziła się w coś więcej.
Na co dzień mieszkam w Warszawie i to dynamizm miasta oraz jego architektura stanowiły dla mnie największą inspirację w fotografii. Początkowo po prostu chodziłem po mieście w poszukiwaniu na zajęcia na studiach ciekawych ujęć, które później zacząłem zamieszczać na instagramie. To właśnie na tej platformie poznałem wielu utalentowanych fotografów i wspaniałych ludzi, dzięki którym wciąż rozwijam swoją pasję i odkrywam jej coraz bardziej profesjonalne rejony.
Oprócz zdjęć architektury i miasta, którymi wypełnione jest moje konto na instagramie, fascynuje mnie fotografia wnętrz i portrety, zarówno w plenerze jak i studyjne. Mam też doświadczenie w fotografii produktowej oraz w grafice i prezentowaniu treści w czytelny sposób, czego uczyłem się na studiach i przy tworzeniu rozbudowanych relacji na instagramie.
Poza fotografią i oczywiście architekturą, interesuję się również historią, zwłaszcza Warszawy, oraz szeroko pojętą kinematografią, od klasyki po popularne filmy i seriale. Dalej lubię długie spacery po mieście podczas których mogę obserwować życie na ulicach i robić setki zdjęć, wciąż mam słabość do technologii i fascynują mnie wszelkie nowinki techniczne, a także uwielbiam podróżować. Moim największym marzeniem są wyjazdy w dalsze zakątki świata, do Ameryki, Azji czy Afryki. 
​​​​​​​
Zobacz mój profil na Facebooku i instagramie lub napisz maila:
Back to Top